Hlavní přednosti neúčelových půjček

Jaké jsou výhody neúčelové půjčky.Neúčelové půjčky jsou stále oblíbenější a také se mnohem častěji objevují v nabídkách poskytovatelů. I banky dnes často nabízejí úvěry, které umožní klientům financovat jakékoliv projekty podle specifických představ a potřeb. Neúčelové půjčky umožňují zájemcům mnohem flexibilnější čerpání finančních prostředků, jelikož je jedno, zda peníze využijete na své každodenní nákupy, na neodkladné výdaje za plyn, vodu či elektřinu, na koupi nového vozu nebo na dovolenou.

To, že neúčelové půjčky nabízejí i bankovní instituce, dokládá osobní Expres půjčka od GE Money Bank, která svým klientům nabízí až 800 000 Kč. Peníze získáte vždy neúčelově, u vyšších částek ale potřebujete ručitele nebo spoludlužníka. Jsou stanoveny flexibilní podmínky čerpání, jelikož své splátky pohodlně rozložíte až na 120 měsíců. Nestane se, že byste se s nimi dostali do problémů. Navíc když máte peníze k dispozici dříve, můžete půjčku splatit a zbavit se nepříjemného dluhu.

Peníze na cokoliv

Hlavní výhoda neúčelové půjčky se skrývá samozřejmosti v možnosti onoho neúčelového čerpání. Peníze využijete podle svých specifických představ, potřeb a možností. Nikdo vám nebude mluvit do toho, za co je můžete utratit. Nehrozí použití k jinému účelu, než jaký je uvedený ve smlouvě, a následná nutnost vrácení prostředků. Jedná se o moderní řešení na rozmanité finanční problémy i investice.

Peníze krátkodobě i dlouhodobě

Neúčelové půjčky se nabízejí jako okamžité půjčky ihned a jsou určeny ke krátkodobému čerpání. Požádáte o mikropůjčku například na částku 20 000 Kč s jednorázovým termínem splatnosti. Jakmile ji uhradíte, můžete požádat o další. Tato varianta půjčky se čerpá podobně jako třeba kontokorent nebo kreditní karta. Druhou možností je střednědobá či dlouhodobá bankovní nebo nebankovní půjčka, která se poskytuje v desítkách až ve stovkách tisíc korun, se splatností několik měsíců či let. I takový produkt čím dál častěji získáte bez prokazování účelu čerpání.

Rychlé vyřízení

K neúčelovým půjčkám většinou není nutné dokládat mnoho potvrzení. Poskytují se též jako půjčky bez doložení příjmu. První půjčku zde často získáte i zcela zdarma. Obvykle tedy stačí jenom občanský průkaz. Pokud je náhodou vyžadováno doložení příjmu, připravte si ještě doklad o příjmu. Jako ten poslouží výpis z vašeho účtu nebo se využívá potvrzení od zaměstnavatele či z finančního úřadu. Žádost o půjčku je často jenom formalitou, proto nezabere mnoho času.

Peníze převodem nebo v hotovosti

Peníze z neúčelové půjčky nejčastěji obdržíte převodem na běžný účet. Druhou možností je výplata částky v hotovosti na ruku nebo složenkou, kterou obdržíte do své schránky a peníze si tedy vyberete na poště. Ačkoliv jsou bankovní převody rozšířenější, tak ani hotovostním výplatám ještě neodzvonilo.

4.8 z 5 - (5 hlasů)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *