Inzerce půjček od soukromých osob

Řada webů nabízí inzerci půjček od soukromých osob zdarma a jedním z takových je i Akutní půjčka. Hledáte půjčku nebo chcete naopak své peníze zhodnotit prostřednictvím půjčky? Jste na správném místě. Služba akutní půjčky není nijak zpoplatněna a je úplně zdarma. Naleznete zde nabídky půjček od ověřených poskytovatelů i soukromých osob na jednom místě. Ověření poskytovatelé působí na našem trhu již dlouhou dobu a není problém dohledat jejich důvěryhodnost. Na co všechno si dát pozor žádáte-li o soukromou půjčku se dozvíte níže.

Doporučujeme:

 • Zonky půjčka od lidí

 • až 750 000 Kč
  až na 84 měsícú

 • RPSN
  od 2,99 %

 • Více zde

 • COOL Money půjčka

 • až 300 000 Kč
  až na 84 měsíců

 • RPSN
  od 5 %

 • Více zde

 • OneCredit půjčka

 • až 600 000 Kč
  až na 84 měsíců

 • RPSN
  od 4,8 %

 • Více zde

Na co si dát pozor, když si chcete půjčit od soukromé osoby?

V prvé řadě byste se měli podívat, zda si nemůžete půjčit v bance nebo u nebankovní společnosti. Úroky a poplatky bývají u těchto institucí z pravidla nižší, než v případě půjček od soukromých osob. Najdou se však i výjimky jako je například Zonky anebo inzertní půjčkové portály, za všechny lze jmenovat Prvotřídní půjčky nebo Půjčkotéku, které nabízejí srovnatelné podmínky.

Zvlášť v případech, kdy vám banka ani žádná nebankovní společnost nechce půjčit nebo nevyhovuje žadateli podmínkami, jsou půjčky od soukromých osob alternativou, která může v případě finanční tísně výrazně pomoci. Nejsnazší cestou k těmto půjčkám pak jsou inzertní portály, kde naleznete mnoho z těchto půjček pěkně pohromadě.

Využijte inzerci půjček zdarma

Na inzertních webech půjček od soukromých osob objevíte nabídky, které zde zadali investoři, soukromé osoby nebo firmy, které takto chtějí zhodnotit své volné finanční prostředky. Se všemi nabídkami však je nemožné se seznámit a nezávislé inzertní srovnávače pomáhají žadatelům o půjčku se mezi nimi lépe orientovat.

Jedná se o nejpřímočařejší cestu, jak se dostat k soukromému kapitálu. Naleznete zde půjčky od soukromých osob s velmi širokou škálou úrokových sazeb a podmínek. Vyšší úrok bývá vykompenzovaný mnohem benevolentnějšími úvěrovými podmínkami a vyšší mírou schválení. Zkrátka si zde může půjčit každý.

Aktivně si o půjčku od soukromé osoby zažádejte

Na inzertních webech máte možnost si zdarma zadat i vlastní poptávku po půjčce. Žadatel by měl uvést výši půjčky a jakým účelem peníze využije. Může rovněž doplnit ideální výši splátky a případně, jaké podmínky je schopen akceptovat. Také je možné navrhnout svou představu o úrokové sazbě případně i částce, jakou byste byli ochotni přeplatit. Samozřejmě platí úměra, že čím více jste ochotni za půjčku přeplatit, tím roste šance, že někdo na vaši poptávku odpoví.

Váš inzerát je obratem zveřejněný a už během pár hodin můžete očekávat první reakce (samozřejmě záleží, jak „lákavé“ parametry půjčky jste uvedli). Těch reakcí je zpravidla několik, máte tak dokonce možnost si vybrat tu nejvýhodnější. Věřitelem pak bývají nejčastěji soukromí investoři, kteří jsou ochotni vám za jistý úrok půjčit své peníze a ty tak zhodnotit.

Pokud se vám stane, že se nikdo během prvních pár hodin neozve, je to signál, že jste nenastavili dostatečně lákavé úvěrové podmínky. Měli byste tak přehodnotit maximálně akceptovatelný úrok, případně přeplacenou částku. Zda budete za nové situace úspěšní se opět dozvíte během pár hodin a případně můžete celý proces znovu zopakovat. Nebo si vybrat půjčku z nabídky, kterých je na inzertních webech půjček od soukromých osob zveřejněno mnoho.

Pozor na podvodné půjčky

Hledáte-li půjčku od soukromníka jinde než na inzertních webech, měli byste si dávat pozor na podvodníky. Často se na internetu objevují jedinci, kteří vám naslibují doslova hory doly – velmi vysoké úvěry za podmínek srovnatelných s bankovní půjčkou.

Tito „poskytovatelé“ úvěrů si kladou jedinou podmínku, a to je zaslání nejrůznějších poplatků. Jednak může jít o poplatek za vyřízení, pak poplatek za schválení půjčky, nebo za zprostředkování převodu financí. Takový žadatel, který konečně narazil na výhodnou půjčku pak v neopatrnosti klidně všechny tyto poplatky zaplatí s vidinou vysněné půjčky.

Jakmile však tito podvodníci obdrží peníze za poplatky, zpravidla se po nich slehne zem – přestanou komunikovat a žádné peníze vám samozřejmě nepůjčí. Jedinou vaší obranou je případné soudní řízení, ale podvodníci sázejí na to, že se bude soudní řízení táhnout roky, a navíc s nejistým výsledkem. Proto je ani většinou nikdo nežaluje.

Vyhledávání půjček od soukromých osob na vlastní pěst, tak může být pořádné dobrodružství. Žadatel by měl být ostražitý a extrémně opatrný, přičemž stojí za připomenutí, že by nikdy neměl nikomu platit nic předem. Seriózní soukromník půjčující peníze by nic takového ani nepožadoval a nejdříve poslal po podpisu smlouvy peníze. Máte-li tak zájem o půjčku od soukromé osoby je rozhodně lepší využít jeden z webu inzerce půjček zdarma, jako byly například v úvodu zmiňované.

Co inzerce půjček na směnku?

Je pravdou, že mnoho soukromníků s dostatečným volným kapitálem své potenciální klienty aktivně nevyhledává. Řada úspěšných podnikatelů disponuje na účtu volnými penězi, které jim tam momentálně jenom tak leží a požírá je inflace. Pokud takového člověka kontaktujete s žádostí o půjčku, velmi často vám ochotně proti směnce půjčí.

Většinou však tito lidé své potenciální klienty aktivně nevyhledávají, neboť bývá půjčování peněz pouze jejich vedlejším zdrojem příjmů. Je však určitě možné na takovou solventní a ochotnou soukromou osobu najít kontaktní informace.

Nejjednodušeji se k nim dostanete, pokud zadáte do internetového vyhledávače „půjčky od soukromých osob na směnku“. Určitě naleznete fórum nebo online poradnu, kde informace o těchto soukromnících zjistíte. Své zkušenosti zde sdílejí jedinci, kteří takovou půjčku na směnku už mají nebo si ji aktuálně zřizují. S těmito osobami se můžete spojit, prohodit pár slov ohledně jejich zkušeností a případně získat kontaktní informace na soukromé osoby, které tento typ půjček nabízejí.

Pár slov závěrem

Každý zájemce o půjčky by se měl nejdříve opravdu porozhlédnout po bankovním a nebankovním trhu, zda nějaká ze společností nenabízí půjčku, která splňuje jeho požadavky, případně odpovídá jeho životní situaci.

Nezávislé srovnávače půjček nabízejí celou řadu filtrů, ze kterých dokážete zjistit, zda daná půjčka splňuje vaše očekávání nebo jestli jste dostatečně bonitní žadatel. Povětšinou zde opravdu získáte lepší úvěrové podmínky a půjčujete si od společností disponující ověřením České národní banky.

Pokud se ale stane, že vám opravdu žádná nebankovní společnost není schopná vyhovět, nezbývá než se obrátit na soukromé osoby a ideálně hledat na inzercích půjček zdarma. Zde máte jistotu, že si nepůjčujete od podvodníků. Kromě využití inzerované nabídky pak máte možnost vložit vlastní inzerát. Poslední možností pak jsou půjčky na směnku, v takovém případě si ale pořádně rozmyslete, zda je opravdu nutné řešit aktuální finanční situaci půjčkou.

 

4.9 z 5 - (38 hlasů)


One Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *