Seznamte se. 3 půjčky, které s vámi budou kamarádit

Plus půjčka - SMS Credit - Cool Money - nebankovní půjčky - foto peníze v kapse

Soukromých i bankovních půjček najdete na internetu tisíce. Nebudeme vám je popisovat všechny, protože tak bychom se nikam nedostali. V tomto článku vám představíme jen tři půjčky od tří soukromých subjektů, které vám však vykouzlí úsměv na tváři. Všechny jsou totiž na začátku úplně zadarmo, všechny jsou výjimečně výhodné a všechny získáte do pár minut. Pojďme si je tedy představit.

Plus Půjčka

Plus půjčka

Začneme hezky zlehka. Plus Půjčka je malou, krátkodobou půjčkou. Hodí se jak do výplaty, tak i třeba k zaplacení nejnutnějších výdajů. Jelikož si ji můžete sjednat do výše maximálně 8 000 Kč, nedá se s ní počítat na nic velkého.

Doba splatnosti se u ní pohybuje od 1 do 30 dnů, takže stejně rychle, jako ji budete mít sjednanou, tak ji budete mít také splacenou. První půjčka je zcela zdarma a u všech ostatních se bude připočítávat nízká úroková sazba. Například u opakované půjčky 1 500 Kč se splatností na 30 dní celkově zaplatíte 1 995 Kč. Přeplatíte tedy jen 495 Kč.

SMS Credit

SMS Credit

Název druhé společnosti, kterou vám zde budeme chtít představit, sice vypadá jako dobytí telefonního kreditu, ale ve skutečnosti je to velice fajn poskytovatel půjček. Sjednat si u SMS Credit můžete úvěr ve výši od 500 Kč do 4 500 Kč, stejně jako u Plus Půjčky.

Ani doba splatnosti se nijak neliší, činí tedy 1 až 30 dnů. Ovšem obrovský rozdíl zjistíte při jejím sjednávání. U SMS Credit si totiž celou půjčku můžete vyřídit po telefonu. Nebudete k tomu ani jednou potřebovat tiskárnu, počítač nebo e-mail.

Cool Money

COOL MONEY půjčka

Poslední půjčkou, kterou vám zde představíme, je půjčka od Cool Money. Záměrně jsme do našeho srovnání vybrali právě tuto společnost, protože se od předchozích významně liší.

U předchozích společností jste si mohli půjčit jen na krátkou dobu a jen malé částky. U Cool Money je to ale přesně naopak – až 250 000 Kč na 12 až 84 měsíců. Jedná se tedy o klasickou nebankovní půjčku, kterou využijete na velké věci. Nemůžete si ji sice jednoduše sjednat jen přes telefon, ale na druhou stranu vám v klidu zafinancuje i velké projekty. A stejně jako v obou předchozích případech, i u Cool Money získáte první půjčku úplně zdarma.

5 z 5 - (1 hlas)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *