Zachraňte své podnikání

Podnikatel v nesnázích - Půjčka na podnikání

Podnikáte. 20 let vedete úspěšnou firmu. Rostete a s vámi i vaši zaměstnanci. Daří se vám, konkurentů ubývá. V oboru jste se vypracovali až na úplnou špici. Najednou ale přijde nečekaná rána. Ať už velká finanční krize, odchod nejdůležitějšího klienta či velké finanční problémy, zkrátka se něco pokazí a vy se dostanete do velmi tíživé situace. Zaměstnance propouštět nechcete, ale se současnou výší výdajů dlouho nevydržíte. Jak takovou situaci vyřešit? Možná najdete odpověď právě zde!

Nezadlužujte se na dlouhé roky.

Určitě vás napadne několik možností, zainvestovat do firmy vlastní úspory, najít si investora či obchodního partnera, prodat podíl ve firmě, nebo se upsat bance s obrovskou půjčkou. Jenže ani jedna z možností není nejlepší.

  • Pokud se vzdáte vlastních úspor, může to znamenat i vzdát se vlastní budoucnosti a lepšího života. A ne jen na rok, ale třeba na celý život.
  • Pokud vtáhnete do firmy někoho zvenčí, ať už investora nebo partnera, vždy se tímto krokem vzdáváte vlastní nezávislosti a už navždy budete muset všechna svá rozhodnutí s někým konzultovat.
  • A půjčkou z banky se zavazujete splácet obrovské splátky po dobu několika let, čímž si stejně jako v předchozích případech odpíráte vlastní svobodu.

Jak to tedy vyřešit?

Nenechejte si vzít svobodu podnikání!

Nenechejte si vzít svobodu podnikání, rozhodování ani vlastních financí! Jediným možným východiskem je soukromá půjčka na pár měsíců. Nezadlužíte se na dlouhé roky, nepřeplatíte obrovské částky a nebudete tolik měsíčně splácet. Ideální volbou je soukromá půjčka například od Cool Money nebo přímo od lidí v podobě Zonky.cz. Právě zde jsou půjčky jedny z nejvýhodnějších, ale na druhou stranu také jedny z nejvyšších. Můžete si totiž půjčit až 500 000 Kč, a to už je poměrně vysoká částka, která by vaše podnikání mohla opět postavit na nohy.

Stačí online klik a půjčka je vaše

Stačí pouze vyplnit online formulář a během pár chvil máte půjčku schválenou a do několika dnů také vyplacenou. Pak už jsou další kroky na vás. Nejdůležitější jsou zaměstnanci, ti jsou totiž srdcem firmy. Těm se proto snažte vyplatit maximum výplat. Dále jsou důležití distributoři, klienti a partneři. Splaťte proto maximum dluhů a až úplně na závěr vraťte peníze do firmy. Jen tak můžete svou firmu skutečně zachránit.

Půjčky pro podnikatele ZDE!

5 z 5 - (11 hlasů)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *