Nenaleťte podvodníkům aneb kde vám půjčí bez problémů

Stále se čas od času objeví podvodník, který důvěřivým zákazníkům naslibuje hory doly a ve výsledku se nic z jeho slov nestane skutečností. Stejně tak se to stalo loni v červenci, kdy lichvář slíbil mladé rodině 500 tisíc Kč za výhodných podmínek. Ve výsledku jim ale poskytl jen 285 000 Kč, a to za původních podmínek. Jak se tomu tedy ubránit? Jak poznáte podvodníka? A na koho se rovnou obrátit?

Pomoc přátelům je správná, ale ne na úkor vlastních potřeb

Chápeme, že takové situace vznikají na základě neznalosti nebo dobré víry, že pomáháte kamarádovi, kterého znáte třeba už desítky let. Jenže nikdy nezapomínejte na své vlastní dobro. Zejména pokud se jedná o velké sumy. Jste v podobné situaci jako zmíněná rodina? Pak raději sáhněte po zavedené společnosti, kde budete mít jistotu, že vás nikdo neošidí.

500 000 Kč získáte třeba v…

Takovou částku jen za 15 874 Kč měsíčně získáte například u společnosti Cofidis. O té jste už určitě slyšeli.

Jedná se o zavedenou společnost na českém trhu, která finančně pomohla už tisícům Čechů ve finanční nouzi. U ní si můžete být takovou půjčkou 100% jisti a víte, že se jedná o zcela seriózní transakci.

U velkých částek zapomeňte na neznámé společnosti

Co se týče takových obrovských sum peněz, raději zapomeňte na neznámé a neprověřené společnosti. I když neříkáme, že jsou všechny začínající nebo neznámé společnosti špatné, ovšem takový velký risk přece nechcete podstupovat. Mohli byste dopadnout jako výše zmíněná mladá rodina, která teď velmi těžce vychází z každé měsíční výplaty. Vy se z jejich chyby můžete poučit a rovnou zamířit k ověřené společnosti.

500 000 Kč získáte také u…

Takovou částku, tedy až 500 000 Kč, získáte například ještě u prověřené společnosti Zonky.cz. Zde nepůjčují peníze žádné firmy, ale obyčejní lidé lidem. Pokud vám aktuálně stačí nižší částka, můžete se s klidem obrátit třeba na Cool Money nebo na HyperFinance.cz. I tyto společnosti jsou prověřené a velmi seriózní. A pokud byste přece jen chtěli pomoct malé začínající společnosti, podívejte se nejprve na jejich reference na internetu a až podle nich se rozhodujte.

Ohodnoťte tento článek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *