Staňte se díky půjčce podnikatelem roku

Hyper půjčka - nebankovní půjčka - začínající podnikatel

Podnikat může v dnešní době každý. Tedy relativně každý. Ne všechny obory se totiž obejdou jen s počítačem, tužkou a papírem a vlastním know-how. Některé obory jsou vysoce náročné na prvotní investici. Tam, kde si na začátku vystačíte s tisícovkou v kapse, jinde nevyjdete ani se sto tisíci. Jak se tedy stát podnikatelem roku, i když nemáte do začátku dostatek peněz? A je vůbec šance si půjčit bez zbytečného přeplácení?

Jak začít podnikat bez vstupního kapitálu?

Většině podnikatelů určitě na začátku pomůže půjčka. Ať už se jedná o klasickou podnikatelskou půjčku nebo o spotřebitelský úvěr, vybrat si můžete z více možností. Nejdůležitější ovšem není typ půjčky, ale celková přeplacená částka. Ta by neměla být příliš vysoká, aby se vám podnikání neobrátilo v pojídače peněz. Hodně dobře tedy hledejte, vybírejte a hlavně počítejte. I malá poznámka pod čarou ve smlouvě může být zásadní. Rozhodně se ale půjčky nebojte. Pokud máte správný podnikatelský záměr, dobrý nápad a elán do podnikání, vaše prvotní investice se vám mnohonásobně vrátí.

Čtěte také: Podnikáte? Poradíme vám, jak postupovat při sjednání půjčky

Kde vám půjčí bez zbytečného přeplácení?

Abyste skutečně dostáli našemu předchozímu doporučení, je ideální půjčit si od společnosti, která vám na začátku poskytne peníze zcela zdarma. Tedy bez navýšení nebo úroků. Takových je v dnešní době celá řada.

Pro podnikatele je ale podle nás nejlepší společnost Hyperfinance. Zde si totiž můžete půjčit částku od 4 000 Kč až do 250 000 Kč. To už je podle nás dostatečná suma pro rozjezd i finančně náročnějšího podniku. Pokud vám ani to stačit nebude, bude nejlepší obrátit se klasický bankovní ústav a zde si sjednat tradiční podnikatelskou půjčku.

Podnikejte na plný pecky

Jakmile budete mít peníze půjčené, můžete do podnikání konečně pořádně skočit. Počítejte ale s tím, že začátky jsou vždy náročné. Bude chvíli trvat než získáte první zákazníky, než se o vás dozví vaše potenciální cílová skupina, než to skutečně rozjedete. Neděste se toho a dejte tomu čas. Ideální je alespoň rok.

Ohodnoťte tento článek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *