Co je nutné splnit při žádosti o půjčku s okamžitým schválením

Jak snadno na získání online půjčky.Podmínky, které je nutné splnit při žádosti o půjčku, jsou v současnosti velmi rozmanité. Většina poskytovatelů vám poskytne úvěr, pokud jste starší 18 let a máte trvalý pobyt v Čechách. Za specifických podmínek ale u nás půjčku získají také cizinci, kteří se prokáží cestovním dokladem místo občanského průkazu. Obecně jsou podmínky pro získání půjčky vždy individuální a závislé na konkrétním poskytovateli. My vás v aktuálním článku seznámíme s těmi nejběžnějšími, které byste měli při žádosti o peníze splňovat.

Velmi flexibilní podmínky pro získání a čerpání nabízí mikropůjčka od Perfect Money. Obecně jsou mikropůjčky o něco flexibilnější než půjčky na větší finanční obnos. Zde stačí splnit věk alespoň 18 let, mít bydliště v Čechách a vlastnit běžný účet, na který budou peníze zaslány. Tato půjčka je v maximální výši 5 000 Kč i pro nové žadatele. Na trhu však dnes naleznete celou škálu alternativních půjčkových produktů, které se rovněž vyplatí vyzkoušet.

Okamžité půjčky

Název půjčky Půjčka Splatnost Žádost
SMS Credit 500 – 4 500 1 – 30 dní Zažádat →
SMART půjčka 500 – 4 500 1 – 30 dní Zažádat →
Cool Money 20 000 – 250 000 6 – 72 měsíců Zažádat →
Zaplo půjčka 1 000 – 30 000 1 – 30 dní Zažádat →
Tesco půjčka 10 000 – 150 000 12 – 84 měsíců Zažádat →

Věk a bydliště potvrdí občanský průkaz

Většinou se jedná o půjčky na OP. To znamená, že musíte při žádosti předložit svůj občanský průkaz. Pokud o půjčku žádáte online z domova (což je u nebankovních mikropůjček zcela běžné), stačí přidat naskenovaný doklad k žádosti o půjčku, případně ho ještě můžete poslat poštou na korespondenční adresu poskytovatele. Tím se vám ale celá žádost výrazně prodlouží. Z občanského průkazu je možné ověřit věk a trvalý pobyt. Obě skutečnosti jsou tam totiž uvedeny. Věková hranice je zpravidla stanovena na 18 let. Někde vám ale půjčku poskytnou až ve 21 letech. Maximální věk žadatele činí 65 nebo 70 let. Nemusí být ale také vůbec omezen. Podmínkou pak bývá trvalý nebo alespoň přechodný pobyt v Čechách nebo dokonce české občanství. Zde je to už velmi individuální.

Pravidelný příjem se často nemusí dokládat

I když je půjčka nabízená jako půjčka bez příjmu, je nutné pobírat takový příjem, abyste ji mohli pohodlně splatit, nemuseli žádat o odložení splátky a případně řešit exekuci a oddlužení. Pobíráním pravidelného příjmu se vyhnete extrémním případům. Nežádejte proto o půjčku například jako nezaměstnaní a když už žádáte, přesvědčte se, že podpora, která vám přijde, závazek pokryje. Pravidelný příjem obvykle ani nemusí být příliš vysoký, jelikož většina půjček je rozvržena na několik splátek. Jednorázovou splatnost mají pouze malé půjčky.

Vlastní běžný účet nebo dispoziční právo

Většina půjček se dnes vyplácí bankovním převodem. Jedná se často o půjčky ihned na účet, kdy se peníze převedou okamžitě po schválení žádosti. Budete sami proti sobě, pokud si účet v bance nezřídíte. Mnohdy stačí pouze dispoziční právo k účtu jiné osoby. Jelikož ale spousta bank dnes nabízí běžné účty zcela zdarma, je lepší mít vlastní.

Ohodnoťte tento článek


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *