Nejlepší půjčka na trhu? Našli jsme!

Vyplnění formuláře online půjčky - ilustrační foto

Tradičně se na internetu setkáte s pojmy jako “nejlepší půjčka”, “nejvýhodnější úvěr” či “nejlevnější půjčka”. Ovšem sami to už možná víte, že do nejlepší a nejvýhodnější půjčky mají tyto produkty většinou hodně daleko. Reklamy se prostě jen snaží být velmi zajímavé a lákavé, abyste jim uvěřili.

My jsme se ale podívali na toto téma úplně z jiného úhlu. Porovnali jsme půjčky zcela poctivě. Prohledali jsme nejrůznější úvěrové weby, porovnali jsme desítky nejrůznější půjček a našli jednu, která je skutečně tou nejvýhodnější. A v tomto článku vám ji představíme.

Jak poznáte nejvýhodnější půjčku?

Ještě než vám ale prozradíme jméno této půjčky, popíšeme si, jak vlastně sami poznáte takovou půjčku. I vy si totiž můžete udělat takové srovnání, i vy si můžete sami určit, která je podle vás nejvýhodnější půjčka. Poznáte to podle hodnoty RPSN. Čím nižší toto číslo je, tím výhodnější je půjčka.

Pokud tomu příliš nerozumíte, můžete na to jít ještě z jiného úhlu, a to podle celkově přeplacené částky. Čím nižší je tato suma, tím výhodnější je půjčka. Takový jednoduchý parametr tedy stačí k tomu, abyste si přesně určili, jaká půjčka je skutečně nejvýhodnější. Nyní si ale pojďme konečně prozradit, která to je.

Na plné čáře zvítězila…

A naprostým vítězem ve všech kategoriích a oproti všem srovnávaným subjektům se stala půjčka od Zonky.cz. Ta je zkrátka nejlepší! Ať už si zde půjčíte na půl roku nebo hned na 8 let, ať už si zde půjčíte jen 20 000 Kč, anebo až 500 000 Kč, za každých okolností je půjčka od Zonky.cz výhodná. Vždy totiž oproti ostatním finančním subjektům vrátíte nejnižší částku. Půjčka tak ve výsledku u tohoto subjektu není vůbec drahá. A to je přeci to nejdůležitější, co nás všechny zajímá.

Vyberte si půjčku, která vám bude sedět

V tomto článku se vrátíme na počátek celé myšlenky půjček. Popíšeme si základní filozofii jednotlivých půjček a také vám ukážeme pár příkladů, na kterých jasně uvidíte, která půjčka vám bude sedět nejvíce. Rozhodně se ale do ničeho nenechte natlačit a vždy si vyberte takovou půjčku, která vám bude sedět.

Půjčit si můžete na cokoliv

A jelikož zde půjčují lidé lidem, můžete úvěr použít skutečně na cokoliv jen budete chtít. Nejste vázáni žádný účelem ani podmínkami použití peněz. Prostě je využijete tam, kde zrovna potřebujete. A o to je tato půjčka ještě výhodnější. Pokud tedy nemáte čas srovnávat desítky půjček a úvěrů, spolehněte se na Zonky.cz. Zde budete mít půjčku ze všech nejvýhodnější.

5 z 5 - (13 hlasů)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *