S americkou hypotékou získáte peníze na cokoliv

Americká hypotéka online pro vásAmerická hypotéka představuje velmi výhodný způsob, jak získat velký objem finančních prostředků na cokoliv. Jedná se o půjčku zajištěnou nemovitostí, jejíž peníze však nemusíte využít na koupi, výstavbu, rekonstrukci a ani k jinému účelu, který by souvisel se zastavovanou nemovitostí. Čerpání prostředků je totiž neúčelové a vy je tak můžete použít dle svých vlastních potřeb a představ.

Kdo poskytuje americké hypotéky

Americké hypotéky poskytují banky i soukromé finanční společnosti. Jaké jsou hlavní výhody těchto úvěrů? Pokud potřebujete získat větší objem finančních prostředků a o klasickou půjčku z důvodu nízkého příjmu požádat nelze, je pro vás americká hypotéka ideálním řešením. Získáte totiž potřebné peníze, které budete moci investovat do čehokoliv. Pokud si tedy chcete pořídit například nový vůz a na své nemovitosti nemáte žádnou zástavu, je pro vás americká hypotéka ideálním řešením.

Jak si vybrat vhodnou hypotéku

Hledáte výhodnou americkou hypotéku a nevíte, jakou si vybrat? Existuje celá škála parametrů, dle kterých můžete najít ideální produkt. Většina lidí vybírá úvěr dle jeho úrokové sazby. Ta by však neměla být rozhodujícím parametrem. Větší roli by měla hrát roční procentuální sazba nákladů (tzv. RPSN), která vyjadřuje, kolik opravdu vás bude hypotéka stát.

Úvěr je možné zafixovat na několik let a v závislosti na délce fixace se mění výše úrokové sazby. Fixace může být jednoletá, tříletá nebo i pětiletá – to už závisí na poskytovateli. Obecně lze říci, že se úrokové sazby pohybují od 3,99 do 8,00 % ročně. Hodně záleží i na tom, jakou nemovitost nabídnete do zástavy a na kolik % budete čerpat úvěr. Čím hodnotnější bude vaše nemovitost a čím nižší úvěr budete požadovat, tím samozřejmě budou pro vás podmínky čerpání výhodnější.

Čtěte také:
Staňte se díky půjčce podnikatelem roku

Čerpání finančních prostředků

Peníze z americké hypotéky se téměř vždy vyplácejí na bankovní účet, který zadáte v žádosti o svou půjčku. Jestliže si úvěr vyřizujete v bance, dá se očekávat, že bude požadováno, abyste u této banky měli vedený i svůj běžný účet, na který peníze obdržíte a ze kterého budete úvěr splácet. Pokud půjčku řešíte se soukromou finanční společností, je většinou jedno, jakých bankovních služeb využíváte. Peníze vám budou převedeny co nejrychleji po schválení vaší půjčky. Převod trvá maximálně dva pracovní dny.

Vybírejte v online nabídce půjček

Věděli jste, že přes internet si mnohdy můžete sjednat výhodnější americkou hypotéku, než kterou byste získali osobně na pobočce banky či finanční společnosti? Navíc si vše zařídíte z pohodlí domova, aniž byste byli pod nějakým nátlakem. Na tomto sjednání ušetříte svůj čas i peníze. Navíc díky možnosti srovnání si nabídek na internetu lehce najdete, jaká americká hypotéka je aktuálně nejvýhodnější.

Doporučené půjčky ZDE

Doporučujeme: Půjčka 10000 Kč

5 z 5 - (3 hlasy)


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *